ראשי » קטלוג » ראיונות » TOMAS LINDBERG- SLAUGHTER OF THE NIGHTRAGE    החשבון שלי  |   תכולת הסל     
טלפון
054-7770485
קטגוריות
חדשים במלאי - יולי 2020
נדירים
מבצע סגר - דיסקים ב 25 ש"ח
Metal Market Corona - גל שני
Metal Market Corona - חדשים טופ
Metal Market Corona - מבצע 3 במא
Metal Market Corona - תקליטים חו
Metal Market Crona - מבצע אלבומי
Metal Packages
NIGHTFALL
Raven Music Releases
TOMORROWS RAIN
תקליטים חדשים
רונן בן טל - אור כשדים
כרטיסים להופעות
תקליטים - LP'S
מאמרים
כל המאמרים
ראיונות ->
  Arallu - השד מהעולם העתיק
  Bartholomeus Night - בלהות
  KREATOR - בראיון חדש
  Overkill - ראיון חדש
  Samael - ראיון חדש
מוצרים חדשים
AVANTASIA - LOST IN SPACE PART 1
AVANTASIA - LOST IN SPACE PART 1
₪25.00
חיפוש מהיר
 
חפש מוצר
חיפוש מתקדם
מידע
אודות Raven
משלוחים
הצהרת פרטיות
תנאי שימוש
יצירת קשר
TOMAS LINDBERG- SLAUGHTER OF THE NIGHTRAGE

תומאס, מה שלומך בימים אלו? עסוק כרגיל?


כן... בגדול כן.. ממש לאחרונה יצא האלבום של Nightrage שהשתתפתי בו בתור סולן, זה קרוב יחסית למה שעשיתי ב At The Gates ובהרבה מאד שירים אפשר לשמוע את ההשפעה של מה שיצרתי בעבר, הסולן של Evergrey שהוא סולן מצויין השתתף איתי בחלק מהשירים ויש בלהקה גם את הגיטריסט של Exhumation שזו להקת death metal יוונית טובה שהוציאה שלושה אלבומים וקיימת מתחילת שנות התשעים, האלבום עצמו מכיל גם קצת נגיעות של Evergrey וגיטרות אקוסטיות וסולואים אבל בגדול זה death metal שבדי עם קטע קצת שונה, האלבום יצא עכשיו ב Century Media ואני מאד מרוצה מהדחיפה שלהם, הם עובדים טוב מאד, האלבום נבחר כאלבום החודש בכמה מגזינים חשובים, גם בארה"ב והופענו על השער של מטאל האמר ביוון, הדברים עד כה נראים טוב מאד.


יש גם הופעות בקרוב?


ממש עכשיו ניגנו בשבדיה עם The Haunted ו Hammerfall על במה אחת, היה מצויין, הרבה קהל תומך ואנשים שאנחנו מכירים הרבה הרבה שנים היו שם, מאד נהנתי, אני מצפה כבר להופעות הבאות.


ההרכב הזה הוציא 3 קלטות דמו לפני שהצטרפתי כך שהרעיון הוא להמשיך עם זה כמה שיותר ולבנות קטע רציני עם הלהקה, אני מאמין שיש לזה הרבה מאד פוטנציאל.


איך היה לשיר שוב בסגנון המזוהה אתך? בחלק מהקטעים זה נשמע ממש כמו At The Gates מבחינת השירה..


מצויין, אל תשכח שכבר ב Nail Within כששרתי בשני שירים באלבום זו היתה שירה בכיוון הזה ואפילו יותר צורמנית ו-או בוכייה או איך שלא נקרא לזה, סך הכל עשיתי גם את Lock Up שזו שירה כבדה ואת The Crown שגם אצלם יש שירה כבדה, אז אני מאד בתוך העניין , למרות שאכן ב Nightrage זה הכי קרוב למה שעשיתי בעבר, אני מאמין שאהיה עוד הרבה יותר מעורב בלהקה הזו באלבום הבא.


Earache הוציאו עכשיו את האלבום הקלאסי Slaughter Of The Soul בהוצאה מחודשת, הרבה מילים שלך התווספו לעטיפה ובכך הפכה המהדורה הראשונה של האלבום לנדירה, מה דעתך היום במחשבה לאחור על כל הקטע? על הפירוק של At The Gates, על ההוצאה המחודשת וכיו"ב?


תראה, הפירוק קרה בגלל ששני הגיטריסטים הרגישו מעין מיצוי עם עצמם, אחד רצה ללמוד והשני לנגן חומר אחר, ואז הם הקימו את The Haunted שקיימת להם עד היום, אדריאן המתופף הלך לנגן ב Cradle Of Filth כי הוא רצה אחרי כל כך הרבה שנים להתפרנס ממוסיקה, אני מבין אותו מצד אחד ולא מבין אותו מצד אחר, ם לי היו הצעות לשיר בהרכבים מאד גדולים אבל הרגשתי שהעניין מריח כמו עסק שמטרתו לטחון קופה ולא לעשות מוסיקה בכייף אז ויתרתי, אני מעדיף להיות קטן יותר אבל להיות שלם לגמרי עם מה שאני עושה ולהנות ממנו עד כמה שרק אפשר, לכן גם אני עושה את The Great Deceiver שמצויאה עכשיו אלבום שלישי, זה עוד פן במוסיקה שאני מתחבר אליו מאד.


ההוצאה מחדש של Slaughter Of The Soul זה אמנם רעיון כלכלי אבל רעיון נחמד מאד, סך הכל ניתן עכשיו, שבע שנים אחרי הכל להביט בעין הרבה יותר מפוקחת על כל מה שהיה ולראות את הכל בצורה בוגרת יותר, האלבום הזה פתח דלת והשפיע על המון המון להקות ואני מקבל על זה פידבקים עד היום, אז אני שמח שניתן היה עכשיו להוציא אותו מחדש עם כל ההערות על השירים והבונוס שיש שם, מצד שני אני מאד מאד אוהב את הגירסא המקורית של האלבום שהיא למעשה הדבר האמיתי, כך או כך אני מאד גאה באלבום הזה  שהוא מבחינתי כיוון ש At The Gates רצו לקחת ואכן הלכנו עם זה עד הסוף מבחינת הכל, אני חושב שזה האלבום הכי טוב שלנו, אני יודע שאתה חושב ש The Red In The Sky Is Ours הוא הכי טוב אבל מבחינתי Slaughter Of The Soul משקף את המיטב שלנו מבחינת כתיבה , נגינה ורעיון, אני מאד גאה בו.


יש סיכוי שנראה אותך שוב בישראל?


מאמין שכן, הפעם האחרונה התבטלה בגלל כל הבלאגן שהיה אצלכם באזור עם המסכות והמלחמה במפרץ, היום במחשבה לאחור אכן כלום לא קרה אבל ממש באותה מידה היה יכול כן לקרות ואף אחד לא באמת ידע מה יהיה ומה לא, יכלתי למצו את עצמי בלי אפרות לחזור לשבדיה כי היו מבטלים טיסות ואז זה מצב מאד לא נעים.., יש לי ילדה וילד ואני מחוייב להם לא פחות מאשר לעצמי, אם הייתי רווק בלי ילדים לא היה לי אכפת אבל כשאתה אבא כל הפרספקטיבה שלך משתנה, אתה כבר לא לבד בעולם ולא יכול לחשוב אך ורק על עצמך, אז אני לא אקשקש כמו להקות אחרות שאמרו "אנחנו עסוקים" או "לא נראה לנו כי אין מספיק כסף", אני מוכן להגיע בחינם אבל הטירוף הזה עם המלחמה במפרץ היה נראה מאד לא סימפטי בשיא הכנות, אבל אני מאמין שאני עוד אחזור, אני רואה שהרבה להקות שבדיות כמו Darkane  ו Amon Amarth מופיעות אצלכם וזה נפלא, אל תשכח שהייתי כבר בישראל לפני שלוש וחצי שנים וההופעה הזו וכל הטיול שהתלווה אליה היו חוייה נפלאה עבורי, לעולם לא אשכח את הימים האלו ואת ההופעה הזו, משהו שאקח איתי כל החיים ללא ספק.


איך היתה לך החוויה בגרמניה? מבחינתי אתה ו Mille הגשמתם לי חלום, פשוט כך.


אל תשכח שאתה עשית לי אותו דבר בישראל.., אז בכייף , מאד שמחתי לבוא ולשיר, גם לפגוש שוב אותך ואת כולם, להכיר את זאב ואת חיים (בסיסט Nail Within לשעבר) ולבלות את כל החמישה ימים האלו אתכם בגרמניה, היה נפלא, גם אשתי והילדים מאד נהנו, לשיר עם Mille מ Kreator בכלל היה כייף, אנחנו הכרנו בפסטיבל לפני שלוש שנים ומאז כל פעם שהתראנו שוחחנו המון, כך שהיה נפלא, היה לי עצוב לשמוע על מה שקרה בסופו של דבר עם הלהקה שלך אבל הכל לטובה ואני בטוח שההרכב החדש Moonskin יהיה לא פחות מעניין וטוב.


מילות סיכום:


תודה רבה רבה לכל מי שתמך ותומך בי אצלכם, דרישת שלום לכל האנשים שאני מכיר בישראל, מקווה שכולכם בסדר, מבטיח לחזור !!


 


 

מאמר זה פורסם בתאריך Friday 25 June, 2004.
שלח לחבר
ספר לחבר על המאמר הזה:  
סל קניות
0 פריטים


rc


Copyright © 2004 Raven Metal
info@ravenmetal.co.il

Powered by E-snif   ©oscommerce
Design By Amit Halachmi